Mamy wszystkie części rowerowe dla Twojego roweru. Kaski, zębatki, akcesoria.

Twój rower zasłużył na najlepsze części rowerowe

Wszystkie części » Strona główna »

Jeśli akcesoria do roweru, to najlepiej z nami. Dlaczego? Bo mamy je wszystkie w jednym miejscu

Climax Bike to miejsce, od którego zaczynał każdy rowerzysta w Polsce. No może nie każdy, ale my na pewno

Sprawdź, jakich akcesoriów rowerowych potrzebuje Twój rower. Obejrzyj najnowsze zestawienie w naszym serwisie

Gdybyś miał jakiekolwiek wątpliwości, jakich akcesoriów rowerowych potrzebujesz, mamy coś specjalnie dla Ciebie. Rzuć okiem na Climax Bike i sam zdecyduj. To naprawdę proste

 

Zobacz galerię akcesoriów »

Partnerem serwisu jest 

IMP Rowery

Sklep z częściami do rowerów
IMP Rowery Kalisz »

Akcesoria rowerowe bywają niezbędne w czasie jazdy. Warto dokupić je do swojego sprzętu

Niezależnie od tego czy jeździsz wyłącznie po mieście, czy też wolisz długie wycieczki rowerowe niektóre akcesoria mogą okazać się bardzo przydatne. Sprawdź nasze must have każdego rowerzysty, zanim wybierzesz się swoim sprzętem w trasę.

Co warto dokupić do swojego roweru?

Nowy rower, kupiony bezpośrednio ze sklepu niewątpliwie nadaje się do jazdy. Jednak w przypadku gdy korzystamy z niego na co dzień, zauważamy, że brakuje nam pewnych elementów tworzących całość. Osoby podróżujące po mieście na pewno docenią koszyk umieszczony na bagażniku lub torbę zamocowaną na kierownicy. Z kolei miłośnicy długich podróży na pewno postawią na rękawiczki czy bidon. Wszystko zależy od tego co w rzeczywistości będzie nam potrzebne i co warto dokupić.

Jakie akcesoria rowerowe mogą okazać się niezbędne?

W tym wypadku wszystko tak naprawdę zależy od naszych potrzeb. Niektórym sięganie po picie do plecakach w czasie jazdy nie przeszkadza, podobnie jest z mocowaną na bagażnik czy kierownicę torbą. Jeżeli planujesz dłuższą wycieczkę rowerową, sprawdź czy pomieścisz wszystkie rzeczy do plecaka. Może bardziej opłacalny okażę się zakup przyczepki?

Akcesoria rowerowe to dodatkowy wydatek, czy warto zatem go ponosić? Zdecydowanie tak, gdyż poprawiają one komfort jazdy, a często również bezpieczeństwo. Zdenerwowany rowerzysta jest mniej czujny na drodze przez co łatwiej może spowodować wypadek. Nie oszczędzaj na swoim komforcie i wybierz odpowiednie dla siebie części rowerowe już dziś, a zobaczysz, że pokochasz jazdę jeszcze bardziej.

Pracuj razem z najlepszymi. Zgłoś się do zespołu Climax Bike i współtwórz naszą porównywarkę

Kontakt »