Mamy wszystkie części rowerowe dla Twojego roweru. Kaski, zębatki, akcesoria.

Twój rower zasłużył na najlepsze części rowerowe

Wszystkie części » Strona główna »

Z mocnymi zapięciami, dodatkowym podbiciem, a może ultra-cienką podeszwą?

Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci w ostatecznym wyborze butów rowerowych

Mamy nadzieję, że w naszej bazie znajdziesz dokładnie ten model, którego szukasz

Nie mamy wątpliwości, że Climax Bike to dziś największa porównywarka butów rowerowych w Polsce. Sprawdź ceny i wybierz buty, które w 100% odzwierciedlają Twoje potrzeby.

 

Partnerem serwisu jest 

Widziałeś te buty rowerowe? »

IMP Rowery

Sklep z częściami do rowerów

Buty to Twoje bezpieczeństwo. My co do tego nie mamy absolutnie żadnych wątpliwości

To, czy jazda na rowerze okaże się przyjemna zależy od wielu czynników. Jednym z nich są prawidłowo dobrane buty rowerowe. Skąd to wiemy? Podpowiada nam wieloletnie doświadczenie i codzienny kontakt z Klientami wielbiącymi jazdę na dwóch kółkach bardziej niż kawę o poranku. Nie odkładaj swojego bezpieczeństwa na później, przemyśl zakup butów rowerowych co najmniej kilka razy. Obiecujemy, że pomożemy.

Uwielbiasz jazdę terenową i szosową? W takim przypadku prawidłowo dobrane buty rowerowe są koniecznością taką samą, jak opony pełne powietrza. Zapomnij o zwykłych adidasach dobrych może to biegania po osiedlu, ale nie profesjonalnej jazdy na rowerze. Czemu? To proste. Nie posiadają systemu montażu SPD, który sprawia, że buty rowerowe współgrają idealnie z każdym rodzajem pedałów. Za to jesteśmy w stanie zapewnić, że nasze but rowerowe posiadają zarówno system SPD, jak i spełniają wszystkie odgórnie ustalone normy odzieżowe.

Znamy potrzeby Klientów, dlatego w naszej ofercie możesz znaleźć:

+ Buty rowerowe MTB
+ Buty rowerowe szosowe
+ Ochraniacze
+ Buty turystyczne

Każdy z produktów spodoba się zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie, dzięki szerokiej gamie rozmiarów i kolorów. Dodatkowo wszystkie buty rowerowe wykonane są z najwyższej jakości materiałów, zwiększających komfort jazdy i dbających o stopy każdego maniaka jednośladów. Potwierdzeniem tego niech będzie współpraca z największymi, czołowymi producentami rowerów oraz elementów rowerowych, takich jak Shimano.

Pracuj razem z najlepszymi. Zgłoś się do zespołu Climax Bike i współtwórz naszą porównywarkę

Kontakt »