Mamy wszystkie części rowerowe dla Twojego roweru. Kaski, zębatki, akcesoria.

Twój rower zasłużył na najlepsze części rowerowe

Wszystkie części » Strona główna »

Dla dorosłych i dzieci. Dla 100% bezpieczeństwa w trasie. Wysokiej klasy kaski rowerowe

Nie mamy wątpliwości, że przynajmniej jeden kask powinien być na wyposażeniu Twojego roweru

My też lubimy ryzyko i szybką jazdę na maksymalnych obrotach, ale bez przesady

W naszym aktualnym zestawieniu znajdziesz zarówno klasyczne do rowerów miejskich, jak i te stworzone z myślą o najbardziej wymagających (kaski dla kolarzy i MTB).

Partnerem serwisu jest

Rzuć okiem na nowe kaski w IMP »

IMP Rowery

Sklep z częściami do rowerów

Te kaski rowerowe z pewnością przypadną Ci go gustu. Idziemy o zakład. Albo dwa

Podczas jazdy na rowerze najważniejsze jest bezpieczeństwo - to o te zagadnienie powinieneś zadbać w pierwszej kolejności. Mamy świadomość potrzeb naszych Klientów, dlatego dziś w Twoje ręce oddajemy kaski rowerowe. Lubisz jazdę na dwóch kółkach i chcesz uniknąć bolesnej kontuzji? Przejrzyj dokładniej co dla Ciebie mamy.

Kaski rowerowe dla każdego – małego i dużego

W naszej ofercie znajdziesz kaski rowerowe idealne dla Ciebie – niezależnie od tego, czy preferujesz jazdę ekstremalną czy relaksacyjną. Skąd ta pewność? Bo w sprzedaży kasków rowerowych specjalizujemy się od lat i wiemy, czego oczekują od nas nasi Klienci. Wszystkie produkty znajdujące się w naszym katalogu dopasowane są do każdego rozmiaru głowy, dzięki czemu nie wchodzi w grę zsuwanie się kasku na oczy ani uciskanie głowy.

Wiemy jak zapewnić Ci najwyższy komfort i bezpieczeństwo jazdy. W ten sposób wszystkie kaski rowerowe, które znajdziesz w naszej ofercie, pochodzą od czołowych, renomowanych producentów, takich jak:

+ GIRO,
+ Kellys,
+ Merida.

W ten sposób my zyskujemy pewność co do wysokiej jakości wykonania poszczególnych produktów, a Ty wieloletnią możliwość korzystania z nich, niezachwianą żadnymi usterkami. Nasza oferta odpowiada nawet najbardziej wymagającym rowerzystom.

Nasza oferta kasków rowerowych jest bardzo różnorodna. Znajdziesz różne wersje kolorystyczne, materiałowe i rozmiary. Nie wiesz, które kaski rowerowe wybrać? Nie szkodzi. Z chęcią Ci pomożemy. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami w wybrany przez siebie sposób.

Pracuj razem z najlepszymi. Zgłoś się do zespołu Climax Bike i współtwórz naszą porównywarkę

Kontakt »