Mamy wszystkie części rowerowe dla Twojego roweru. Kaski, zębatki, akcesoria.

Twój rower zasłużył na najlepsze części rowerowe

Wszystkie części » Strona główna »

Nie wiesz, gdzie kupić części rowerowe? My już tak. Przejrzyj sprawdzonych dostawców

Zestawienie sprawdzonych sklepów rowerowych w Polsce. TOP 10 rekomendacji naszego zespołu redakcyjnego

Sprawdź, w jakich sklepach Twój rower kupowałby dla siebie akcesoria.

W tej kategorii znajdziesz części rowerowe popularnych marek. Przyjrzyj się naszemu zestawieniu i dowiedz się, w jakich sklepach rowerowych warto złożyć swój koszyk.

Partnerem serwisu jest

Zobacz ofertę rowerów »

IMP Rowery

Sklep z częściami do rowerów IMP Rowery Kalisz »

Profesjonalne rowery nie tylko dla zawodowców. Pokochaj wycieczki na jednośladzie

Jeżeli jazda na rowerze ma sprawiać przyjemność, powinien on być dobrany odpowiednio do potrzeb. Każdy profesjonalny sprzęt jest dopasowany nie tylko do sylwetki kolarza, ale też do warunków drogowych oraz rodzaju powierzchni. Odkryj na nowo rowerowe wycieczki i wybierz sprzęt idealnie dobrany do Twoich potrzeb.

Wybór roweru wcale nie jest łatwy

Wydawać by się mogło, że dysponowanie odpowiednią gotówką zapewni zakup odpowiedniego sprzętu. Jednak w praktyce, kiedy trzeba podjąć ostateczną decyzję nie jest to wcale takie łatwe. Chyba każdy wie czym różni się „góral” od „kolarzówki” natomiast już większych trudności może nastręczyć rozróżnienie roweru MTB od roweru trekkingowego czy szosowego. Często ich cena jest również zbliżona, więc nawet na tej podstawie trudno podjąć decyzję.

Rower na trasę czy do miasta?

Kluczowe przy wyborze odpowiedniego roweru jest odpowiedź na pytanie: gdzie będziemy nim jeździć? Jeżeli będziesz tylko pokonywał trasę z domu do pracy to najlepiej wybierz rower miejski. Ma on dość szerokie siodełko oraz ergonomiczny kształt, który pozwala zachować wyprostowaną sylwetkę. Na dłuższe trasy lepiej sprawdza się natomiast rower szosowy, o ile planujemy jeździć po twardych drogach i asfalcie. Natomiast w nieznane trasy, po nieutwardzanej powierzchni najlepiej wybrać się rowerem trekkingowym bądź MTB.

Wydaje Ci się, że po profesjonalny sprzęt sięgają tylko zawodowi kolarze? Nic bardziej mylnego! Jeżeli lubisz wycieczki rowerowe to zafunduj sobie jednoślad odpowiadający Twoim potrzebom, postaw na profesjonalny sprzęt.

Pracuj razem z najlepszymi. Zgłoś się do zespołu Climax Bike i współtwórz naszą porównywarkę

Kontakt »